Tereza Hejdová

Tereza Hejdová / Senior Consultant, Management Consulting

Asi tak nejhezčí výhled z kanceláře EVER!

Ze svého pracovního místa v pražské kanceláři mám výhled na parkoviště u Hiltonu. Takže není nad to občas trochu změnit prostředí!

Je celkem každýmu jasný, že kdo pracuje v zahraniční firmě, tak má spoustu možností seberealizace v zahraničí.

Bohužel ze zkušeností lidí kolem sebe vím, že v některých firmách to zas až tak jednoduché není. Ale naštěstí to v mém případě neplatí. KPMG z různých kanceláří i zemí spolu spolupracují a o to je to tady zábavnější…

Já už mám za sebou projekty v Anglii, Francii a hlavně momentálně jeden ve Švýcarsku. Už jsem tady druhý týden a ještě mě tu určitě čeká spousta práce, která se potáhne až do začátku příštího roku. Já ale samozřejmě v mezičase plánuju nějakou dobu strávit v Praze.  

Až sem to asi zní jako splněnej sen každýho ambiciózního konzultanta, ale ve finále je to jenom spousta (celkem zajímavý) práce v další prosklený budově a nocí v nudným hotelu.

Jedinou výhodou tady asi je, že je ta skleněná budova na břehu ženevského jezera, takže to tady má něco do sebe!

 

Sdílet

2 Komentáře

  • Lubos Lauer

    19.10.2011 20:00

    Pekne vyhledy :-). Skoda, ze tu nejde uploadovat obrazek, protoze bych taky jeden velmi krasny vyhled mel a to z hotelu Sheraton v Mnichove: Krasny vyhled na vychazejici slunce nad mestem, pricemz v dali jsou videt Alpy...

  • Jiri Benedikt

    22.10.2011 21:28

    My mame v Praze v kanclu taky docela pekny vyhled! Se nekdy stav! :)
Vyhledávání